neděle 23. srpna 2020

Přechodná absolutní abstinence

Všichni jistě víme, proč je dobré nosit v létě klobouk, když hodně pálí sluníčko. Je to proto abychom si chrání hlavu před úpalem. zejména je to důležité V případě, že máme rádi nějaký ten alkohol. Tím může být například pivo. Mám s tím totiž určitou zkušenost, která není dobrá a v tomto článku se podíváme na to, jaký je můj zážitek v této oblasti.

Součástí tohoto článku bude i video, který jsem natočil na YouTube.v podstatě v něm vyprávím to, co se teď chystám napsat. Ve videu uvidíte rybník, kam jsem se chodil koupat. Abych to měl co nejjednodušší, pral jsem si sebou co nejméně věcí. A to byla právě velká chyba! 


Ztráta velice blízké osoby může ovlivnit člověka před třemi lety je .jsem přišel o macku, protože zemřela ve věku 80 let. Letos na konci června je jsem přišel o otce. Nic by se celkem nestalo, ale jako o zdravotně postiženého člověka se o mě začaly zajímat úřady. Protože jsem nenosil klobouk, a bylo velké horko, popíjel jsem hodně piva, tak se stávalo, že jsem byl v poslední době poněkud divočejší, než by bylo dobré. Můj bratr se o to naštěstí postará tím, že mě usměrnil a aby se to nemohlo opakovat, tak jsem se pro jistotu rozhodl, že nebudu být vůbec žádný alkohol. To potrvá alespoň během tohoto horkého počasí. Budu se však snažit aby to trvalo i déle kvůli tomu, aby se veřejné mínění uklidnilo.

Tento článek bude mít dvě hodiny: jedna z nich je popsána v přiloženém videu a výše, a ta druhá souvisí s mým kontaktem s mimozemskou civilizací a to tak, že jelikož nemůžu vypadat jinak, mohu se pouze chovat jinak, než jsou lidé zvyklí a než jsou schopni přijmout. 

V případě té druhé roviny jde o přípravu lidstva na připojení planety Země k galaktické federaci Albedoru. To prosím berte jen jako takovou zajímavost, protože je to těžko uvěřitelné. Můžeme si to ovšem předvést na filmech jako je Star wars, nebo Star trek. tam totiž žili lidé pohromadě se všelijak vypadajícími bytostmi a obludami a nikdo se nad ničím nepozastavoval.

Bez ohledu na to, čemu jste nebo nejste schopni uvěřit, je důležité poučení: bez ohledu na to, jak je pro vás složité se nachystat v létě k vodě, berte si vždycky klobouk bude se vám hodit zejména v případě když vám občerstvení nestačí jakýkoliv nealkoholický nápoj, a musíte si dát pivo, nebo na něj máte chuť. V opačném případě to může dopadnout všelijak

Nerad bych zabíhal do příliš osobních, nebo soukromých záležitostí mého života a mé rodiny, ale jedna z možností, jak špatně by to jinak mohlo dopadnout, by byla, že by mohla být ohrožena moje nebo vaše svéprávnost. V tomto případě by se jednalo o ohrožení mé svéprávnosti.

Jediná trošku osobnější věc, která by se možná dala napsat, je, že když nebudu pít pivo tak možná trochu zhubnu. Možná že bych to potřeboval.

z hlediska té první, by se ještě možná dalo trošku více rozebrat, o co se konkrétně jedná. Odlišnost oproti obvyklým zvyklostem, spočívá v tom, že jsem například hlasitě krkal a prděl u stolu. To se pochopitelně nedělá, že ano?! Protože v období puberty je jsem měl oba rodiče, některé věci, které jsem mohl dělat tehdy, dělám o něco později, ntudíž teď. Není to samozřejmě správné, ale momentálně toho hodlám nechat, aby s tím nebyly výše uvedené problémy.

Proč tedy vlastně momentálně nepiji? jedná se o prevenci proti tomu, abych si myslel že chovat se špatně, je nějaká legrace. Díky vysokým letním teplotám a alkoholu je takové uvažování možné. doufám jen, že bude nějaká příležitost dokázat že je tato úvaha správná v otázce toho, že když nebudu pít, tak nebudu mít takové nápady.

Doufám že mě v tom podpoříte a budu doufat že vše dobře dopadne.

R. H.


sobota 22. srpna 2020

Přišel jsem o blog?

když jsem dnes ráno kontroloval různé věci které dělal na internetu, tak jsem zjistil že některé věci nefungují. Konkrétně mi přestal fungovat blog. Ten se nacházel na adrese www.blog.cz. tím pádem jsem přišel o několik let práce na všelijakých článcích o mém životě, které se týkaly všech oblastí mých zájmu, což bylo rozděleno do rubrik. Bohužel se to netýká jen mého osobního blogů, ale také blogů o mé hudební tvorbě.

V případě mého osobního blogu je jsme přišli například o možnost poznat mně jako člověka, protože tam byla hezky pohromadě předložena celá moje osobnost. Naštěstí jsem většinu věcí řešil jinými způsoby, jako je například pořád "Posezení s Robinem", které mám na svém kanále na službě YouTube. Jsou toho dvě série. tím pádem se dá říci že se vlastně nic nestalo, i když některé věci se lépe píší a některé lépe říkají. Uvedený pořad naštěstí obsahuje i otázku zda-li jsme sami ve vesmíru. Doporučuji si to vyhledat.

některé věci, které se týkají konkrétně toho, co si myslím o tom, jestli jsme ve vesmíru sami, tak se bohužel budeme muset se spoustu věcí rozloučit. Tato otázka měla speciální rubriku, která se jmenovala "osobní neobvyklé zkušenosti " , a obsahovala mé konkrétní názory na tuto otázku, ze kterých můžeme snadno zjistit, že patřím k lidem, kteří si myslí, že ve vesmíru opravdu sami nejsme.byl tak totiž kompletně pohromadě popsán můj kontakt s nějakou mimozemskou civilizací, kde bylo spoustu věcí z mého pohledu.konkrétně se jednalo o popisy různých mimozemských světu, které jsem s největší pravděpodobností nejspíše pouze údajně navštívil, ale to by bylo zatím pro účel tohoto článku moc složité.

Protože ten server blog.cz nefunguje od 16 18 2020 celý Šárka týká se to i ztráty blogů o mé hudební tvorbě. Ten byl pojat podobným způsobem včetně neobvyklých zkušeností ohledně mé hudby Šárka což má určitou spojitost s mým kontaktem s mimozemšťany.

Každopádně budu používat tento blog místo tam toho, protože to zatím funguje navíc se jedná o službu společnosti Google, takže je k tomu dokonce i aplikace pro android. Konkrétně se jedná o službu "Bloger". kromě toho že je to služba od googlu, má to i aplikaci, což má tu výhodu, že na telefonu mohu psát text diktováním. Po zakoupení již několikáté ho telefonu s androidem je jsem zjistil, že dokonce nejnovější verze androidu již podporuje přepis vyslovování interpunkce na interpunkci. To dřív android neuměl místo toho psal ty slova jako je například: čárka, tečka, otazník a vykřičník, Místo toho aby daný znak udělal.

Ušetří mi to spoustu času a práce, i když ho mám podle většiny z vás hodně. Není to však zcela jednoznačné, ale každopádně je vyřešen problém s překlepy, které dělám pokud píši normálně na klávesnici. Při diktování textu sice také vznikají chyby, ale dají se snadno opravit, protože během psaní kontroluji, jak se objevuje psaný text.

To se bude hodit hlavně na jaře Šárka v létě, nebo na podzim, pokud bude hezké počasí, protože si mohu v lese s telefonem sednout na lavičku ať jim to způsobem něco psát.

Není to zajímavé?

R. H.

středa 14. prosince 2016

Moje vyprávění o návštěvě ze Slovenska

V poslední době se dějí u mně doma všelijaké věci okolo toho že mám matku v nemocnici, což by bylo v pořádku v případě že její zdravotní stav není tak dobrý aby mohla být doma. Problém ale je že s to iuž bude muset platit. Je to sice zařízené, ale čekají mne těžké časy. Proto bych rád napsal něco o té návštěvě ze Slovenska z vlastního pohledu.

Začal bych asi tím že se stejně nestihne uplatnit to co je napsáno v otevřeném dopise pro české ženy který napsala Alena Kocúrová se kterou jsem se na tom dohodl a která je nyní jednou z mnoha žen na světě které mohou být příkladem pro ženy v České republice v tom že jsou ochotné spolupracovat o na takto ztřeštěném projektu v provedení mých zahraničních kolegů.

Jsem velice rád že má můj bratiaslavský kolega - Peter Midlár takovouto oporu v té Aleně protože je v téměř stejné situaci jako já akorát že místo matky je takto nemocný jeho otec. Bůh ví jak to budu finančně zvládat každopádně máme více času na někoho kdo by si vzal s té Aůeny příklad protože dokud budu mít matku v nemocnici není žádná ošetřovatelka potčeba a to ani získaná obvyklým způsobem nebo projektem +Robinhelp O můj sexuální život se stará Marie Smaulová nebo její kolegyně podle toho jak má kdo čas jak kdo chodí do práce a tak.

Scénář ohledně pořízení gramofoniu spolu s pečovatelkou u mne připadá v úvahu až se mi matka vrátí z nemocnice a ještěš to s jejím chozením nebude dost dobré aby si sama došla na záchod. Díky Aleně Kocúrové si mohl Peter tátu vyzvednout z nemocnice s čímž mu slovenští kolegové mých přátel pomohli právě včas kdy slovenská zdravotní pojišťovna přestala léčbu platit. Jinak by byl Peter Midlár v podobné situaci jaká mne čeká . Je sice pravda že na Slovensku jsou trochu jiné zákony které neznám a co se týká měny je to v Eurech a v jiných cenách ale logicky vzato je podstata stejná.

Přesto že je Alena Kocúrová poštovní úřednice, zvládá být i dobrou ošetřovatelkou. Ve škole chodila do zdravotnického kroužku. Jinak jí Peter občas poradí co vidšl v nemocnici nebo když byla u nich doma pečovatelka. Během náívštěvy u mněš jsem si potvrdil správnost toho nápadu s tím gramofonem a lituji že jsem se nezúčastnil v Bratislavě té výběrové akce protože se mi Aklena Kocúrová líbila mohl jsem se vedle ochoty někoho nosit na zádech přesvědčit i o ochotě vyčešit problém s okouzlením ženským půvabem řekněme velice účinným intimním způsobem.

I když si můžete myslet že se mi líbí nejvíc černovlásky díky tomu jak vypadá Marie Smaulovám není to úplně tak. Líbí se mi jakékoli ženy pokud jsou vyšší než já a jsou urostlé protože takové jsou ženy z Albedoru a jeho federace které jsou tady resp. víte ode mne že jsou tady. Taková je i ta Alena Kocúrová která je na příklad modrooká blondýna s kudrnatými vlasy pokud jde o volnou ofinu a ohon do kterého jsou sepnuté a sahají pod ramena. Její výšku odhaduji asi na 185 cm. Je vyšší i než Peter. Mohutná ani není ale na koně mne vzala jak na záda tak i na ramena. To jsem s ní a tím Petrem šel na procházku do lesa. Kéž bych měl takové štěšstí jako on.

Takové ženy které vypadají na to že by to zvládly osobně znám taky a dokonce  jsem zuažil i takové věci že mne junesla na zádech i drobná  žena. To jsem na práci toho pracovníka osobního oddělkewní dšělal zkoušky když tady +PCA Praha jetě nebyla ani jako Allied Social Services a +BATRADIS to chtěl dělat sám jako Branný nánor pro rozšíření aktivit v oblasti vědy a techniky také o péči o zdravotně postižené.

Naposled jsme se vidšěli na rozlučkové večeři a nezbývá mi než doufat že se mi to také podaří.
-----------------------------------------------------------------------

Jako doplňkový materiál tu máme video z mého osobního videoblogu na YouTube, kde doplňuji nějaké věci které tady chybí.

úterý 29. listopadu 2016

Co se aktuálně děje a nápady ohledně PCA Praha

I kdyz tohle patří na blog +Robinhelp píši to na svůj i přesto že bych to mohl napsat na svůj hlavní blog na http://hronekrobin.blog. cz dá se sem dát video takovým způsobem aby se dalo přehrát přímo ve článku na což je lepší Blogger od Googlu. Zmíněné video si tedy můžete pustit na konci článku.

Protože se chci k problematice společnosti +PCA Praha a jejího pilotního projektu +Robinhelp  z vlastního osobního hlediska a přidat vlastní zkušenosti a aktuální situaci která je moje osobní píši to na osobní blog ale na stránkách uvedené společnosti jak na Facebooku tak na Google+ to vyjde stejně jako na Twitteru kam facebooková stránka ke mě vytvoří tweet s odkazem na přísoěvek s odkazem sem.

Začal bych asi tím že mám od poloviny řijna mámu v nemocnici protože jí vzplanuly velice bolestivé artritické záněty kloubů u nohou. Protože lezžela u Milosrdných sester pod Petřínem kde nemají rehabilitaci převezli ji na LDN V Praze 6 Bubenči která se nachází  v Chitusiho ulici, ovšem nikoli 1108/1a, ale vedle. Není tam moc spokojená, chtěšla by být o Vánocích doma. Není to moc dobrý nápad i přesto, že tam pacienti dostávají málo jídla a po upplynutí ještě asi dvou měsíců bude nutní její léčbu zaplatit, jakmile to pojišťovna přestane hradit. To bude nad její i moje finanční možnosti a i když má můj bratr ještě dost peněz, také se mu to nebude chtít platit. Pokud bych domácí péči nezvládal, dali bychom mojí matku na LDN v Motolské nemocnici, ale tam asi není rehabilitace.

Každopádně mám hodně materiálu na další mezinárodní konferenci Allied Social Services ve Stockholmu, protože mne napadla minimálně další služba, kterou by +PCA Praha mohla poskytovat, a sice převoz pacientů z nemocnice na reverz v případě, že daná nemocnice nezajistí záchranku.

Osxobně jsem v případě své matky zkontroloval situaci a s několika přáteliu organizuji její převoz domů, nebo do jiného sanatoria. Pobyt doma však pomůže k vyřízení změn příspěvků na péči, které mohou být takové, že k jewjímu starobnímu důchodu ve výši 7 500 měsíčně může od Úřadu práce nchodit až i 8 000 Kč, takže by potom bylo dost peněz i na pobyt tam, kde je po uplynutí 3 měsíců hrazených pojišťovnou. 

Pokud stránky společnosti +PCA Praha  sledujete na sociálních sítích, mohli jste si všimnout zveřejnění plánu cesty do té léčebny i přesto, že to není ta, kde moje matkla leží, ale kdyby se ta hloupost podařila a pustili by jí na Vánoce domů, ale nezajistili by sanitku, hledal jsem přes stránku té společnosti někoho z vás, kdo by mi pomohl mámu přivézt. V okamžiku publikace příspěvku jsem ještě nevěděl, že to není ta správná léčebna a dal jsem tam popis cesty z Map Google v podobě snímků displeje telefonu s popisem cesty v navigaci.

Tady máme celou trasu, ke které mám výhrady, i když nejsem a nemohu být řidič. Neříká mi nic pojem "Pražský okruh", Daleko jasnější by bylo, kdyby se ta navigace zmínila v oblasti s Motolskou nemocnicí o Motolské nemocnici, nemocnici Na Homolce, Vypichu a o Petřinách, co by orientačních bodech, nebo místech v okolí trasy.

Většina lidí, řídící auto navíc jezdí ze Smíchova, Košíř, nebo prostě z Prahy ř na Prahu 6 do Dejvic a okolí i bez navigace přes Strahov okolo stadionu, nebo od Anděla Strahovským tunelem i přesto že bývá zacpaný. Protože je to tím tunelem nejrychlejší, vězšina navigací Vás tak povede. Google to v tomto případě nedělá.

Také mám pochybnosti o jízdě po Bělohorské ulici. Co já vím, tak ta začíná u Klamovky a jezdí po ní autobus. Jinak by to asi šlo, což je způsobedno tím, že se v Dejvicích moc nevyznám, a to hlavně ne autem, takže tam žádné nepřesnosti nevidím. 

Vím akorát kde je Vítězné náměstí (Kulaťák), jak se dostat na Hanspaulku, kde je asi tak ten Bubeneč, kde jsou Střešovice, Hládkov a Malovanka, ale tím moje znalosti této části Prahy 6 končí.

Zde a na dalších snímcích obrazovky je ta trasa popsaná, ale bohužel to není ta správná LDN. Z hledidla navigace ode mne tam, je to detajl, protože je to vedlejší dům, nebo je to prostě v té samé ulici.

Očekával jsem, že v reakcích na ten pžíspěvek a pak osobními zprávami, se domluvíme, kdy bychom tam pro mojí matku kjeli. Napřed byste se navigací dali zavést ke mně, protože jinak byste mojí matku nevyzvedli. Dřesnější by bylo to "nevyzvedli" napsat s tvrdým Y, kde bych si z Vás vybral nejurostlekjší a zřejmě nejsilnější ženskou, aby byla schopná mámu sama vyníst dio schodů až k ní do bytu. 

;To se zjišťuje tím, že chci od žen nosit na zádech, což bychom zde stejně nepoužili, protože když se může máma držet jen jednou rukou, musí se vzít do náruče. Tím pádem bych si z žen, které daly stránce PCA Praha "To se mi líbí", nebo "+1", nějakou nejvíce nabušenou kobylu, nebo slonici, která by mi takto pomohla a dal by se tím vyčešit i Robinhelp už proto, že bych jí s máminým souhlasem u mámy ubytoval, aby tahala mámu na\ záchod, než seženu tzv. Gramofon, na který by ta ženská mámu podsadila. Jakmile bychom provedli šetření ohledně příspěvků na péči a začalo by to chodit ve změněné výši, tak bnychom tu pomocnici budto propustili a dali jí z toho nějaké peníze, nebo bychom jí u sebe nechali jako mojí družku.

Jaké je estetické hledisko v otázce vzhledu daného gtypu žen, nijak rozebírast nebudu. Díky špatnému zraku vady na kráse moc nevidím a pčedpokládám že jakkoli urostlá žena může být půvabná, pokud se při svých rozměrech umí pohybovat, dbá o sebe, je vkusně učesaná a oblečená. Hlavně abychom si ve všem rozuměli, což nebude jednoduché, protože málo která žena je natolik inteligentní,m aby mimo možnosti si s ní povídat o spoustě věcí, rozuměla vědě a technice a spíše než emocionálně, aby uvažovala logicky.

Vím, že takové ženy existují a některé z nich budete i vy znát, protože se jedná o ženy, u kterých jsem objevil některé vlastnosti těch, které tvoří na příklad tým lidí od společnosti  +PCA Praha , nebo pracují v organizaci +BATRADIS , které budete nejspíše pokládat za produkt mojí fantazie, zejména když se dozvíte, že jsou z planety Albedor, nebo jiné části vesmíru.

Nic se ale neděje a čím více se bláží Vánoce tím spíše to už nestihneme. Kdyby mi to tehdy na podzim roku 2013 vyšlo, každá žena by díky tomu videu viděla, že i taková blbost, jako je nosit chlapa na zádech se dá zvládnout, 3 roky bych měl i partnerku a i přes bolestivost revmaticko artritických zánětů by máma ani v žádné nemocnici být nemusela. Ona by tam ale stejně jela, kvůli těm bolestem, ale všechno by se dělalo snáze.

Díky ženské, dost velké a silné na to, aby mojí maytku unesla, by se moje matka u mne mohla pořádně vykoupat, protože by jí moje družka po vykoupání vyndala. Kdyby neměla čas ona, tak nějaká její kolegyně. Veškerou IT na to máme, akorát to chce data takových žen v evidenci, propojit to, všechny vybavit smartphonem, počítačem a přéstupem na internet a máme to.

Teď nedávno měl podobný problém můj bratislavský kolega ve smyslu preáce vedoucího osobního odděklení pro +PCA Praha , coiž se na Slovensku jmenuje PCA Slovakia, jehož otec má velice podobné zdravotní potíže,m jako moje matka. I když má vedle mrtvice také artrózu, netrpí artritickými záněty kloubů. To ale bude tím, že je o něco málo mladší než moje matka.

Bohužel jsem se tam nedostal, ale moc mně to potěšilo a těším se až mí kolegové - resp. kolegyně z PCA Prahy  ve spolupráci s Batradisem, toho Petera Midlára s Alenou Kocúrovou pozvou. Ani není bůh ví jak velká a sama s tím starým pánem dost dobře manipuluje.

Uvidíme, jaké budu mít Vánoce, protože, pokud by to vyšlo a já měl mámu doma, tak asi tuším, jak asi mí kolegové ve světě získali peníze na takové akce. Na tom slovenském úspěchu lze vidět, že dobrým finančním zázemím dané pobočky organizace +BATRADIS to nebude. Bude to také tím, že ti lidé dostali příspěvky na péči, něco měli našetřeno a někteří v rámci rodiny společně hospodařili. Něco přčidali ostatní příbuzní, z nichž někteří pracují v potřebných oborech, nebo jsou šikovní, takže to dali dohromady a bylo to. 

Pokud by to dopadlo tak, že bych mámu doma měl, změnily by se příspěvky a třeba by se našla i nějaká ta ošetřovatelka, která by se mnou i chodila a se kterou bych měl i poměr, tak by se i tak  zádná velkolepá akce asi nekonala. Díky tomu že jsem začal dělat hudbu na počítači, což budu muset plně zprovoznit na notebooku, když mi nikdo nepomůže vyfoukat prach z velkého počítače, nedá se mluvit o koncertě, ale spíše o něčem jako diskotéka, nebo EDM party. Barevnou hudbu mám z Ruska, která funguje všelijak, protožýe jsem nerad při jejím čištění rozbil jednu lampu. Aby to fungovalo, dal jsem tam normální žárovku. Bohužel to tiše cinklo a nejde to vůbec. Někde bych měl mít náhradní lampy, ale nevím kde.  Vyměnit potředbují všechny, protože odešla ještě jedna, ale nevím, která. Protože je to udělané jako světélka na stromeček, když je vadná jedna žárovka, tak to nesvítí celé - inu, ruskája mašína. Notebook mám, a u mámy je odložená hifivěž Aiwa NSX-F7, kterou jsem měl u sebe doma, když jsem se stěhoval od rodičů. Je zajímavá tím, že umí karaoke a použila by se jako zesilovač. Program VirtualDJ by se mi lépe ovládal USB DJ pultem, což je jediná věc, kterou nemám a musím se to naučit. Pak to chce, aby mi to dovolili v mé oblíbené hospodě zprovoznit a udwláme kalbu.


Takhle to mám vymyšlené, tak uvidíme, co z toho vyjde. Obávám se že asi nic, protože mám smůlu na lidi..
---------------------------------------------------
Zde je doplňkové video k tomuto článku s dalšími informacemi, které zde nejsou uvedeny. Video jinak najdete na YouTubu společnosti PCA Praha.


pátek 13. února 2015

Můj pohled na odhalení marketingu u projektu Robinhelp

Svému goolímu blogu se téměř nevěnuji, protože tam spravuji jiné blogy, ale často se mi stává že něco napíšu a pak zjistím, že tam něco důležitého chybí. Teďko naposledy se tak stalo u pojednání o odhalení marketingu u projektu Robinhelp, které rozebírá důvody pro motivaci žen, které společnost +PCA Praha hledá jako ošetřovatelky, což je moje práce, a navíc je tam ten +Robinhelp , abych měl družku i já, ovšem spíše jako školní výukovou pomůcku správného jednání. Vedle Křesťanství si pomáhám Islámem, ale to co chybí je  rozvoj osobnostního a duševního potenciálu, kde jsou cílovou skupinou ženy a pokud jde o nějakou známou duchovní filosofii, pomoci si lze částečně Buddhisdmem. Z něho lze k rozvoji psychického potenciálu použít soustředěhní mysli a meditaci. K osvícení dojít nemusí, stačí pouze rozvinout svůj intelekt a získat smysl pro chápání neobvyklého jednání ostatních. Stačí si vše, co píšu prostudovat a udělat si čas na to o tom přermýšlet i přesto, že když žena přemýšlí o tom, co čte, je to spíše na škodu, než k užitku, což lze definovat velice pregnantně, ale bohužel to nejde napsat. Leda že bych slovou pro orgán, čím ženy myxslí zdeformoval, díky čemuž to lze i pregnantně napsat.Když žena přermýšlí o tom, co čte, je to spíše na škodu proto, že přemýšlí p..ou.  Přesto bych se chtěl pokusit připojit vlastní pohled na tu motivaci žen ke spoluopráci bez ohledu na to, čím ženy myslí. V něšktzerých případech, jako je vychytralost ve svůj prospěch to p..a nebude, i když dochází k logickému paradoxu, který způsobuje, že motivace poslytování drahých věcí zadarmo, hrzení jejich provozu nefunguje. Tomuto efektu se říká Falešná morálka. Žena se stydí tza svou vychytralost, tak dělá jako že je natolik čestná, že si tyto věci nebere. Já ale vím že je to děklání že její lejno nesmrdá a ostatní členové týmu +Robinhelp to vědí také přestože jsou to ženy, které však k myělení používají hlavu, a nikoli nějaký jiný orgán. Já o tom mluvím už dlouho, ale teprve nyní se ve spojitosti s PCA Prahou a Robinhelpem začíná o tom mluvit, a sice, že  dívky, tvořící tým Robinhelp myslí hlavou jako muži jednoduše proto, že  jde o lidi jen vzhledově. Země není jedinou ploanetou, kde žijí lidé, nebo něco takového. Takových planet je spousta. Bohužel se o tom fyzicky nemůžeme přesbvědčit, protože je většina takových planet strašně daleko.

O tom, co způsobuje skutečnost, čím ženy přžemýšlí, dalo by se o tom psát ještě dlouho, a ani by to nemusela být takováto chlapská hospodská legrace, jak jserm zde předvedl. Slušně řečeno ženy uvažují emotivně a muži logicky. Proř bychom se alůe nezasmáli i u vážné práce, tak si připomeneme  že tato skutečnost ohledně rozdílu v ženské a mužské psychice, občas dělá v dnešní době problémy theba na úřadech. Problém je mezi klávesnicí a židlí. Na té židli na úřadech sedí ženy, které s tím počítačem neumí zacházet, nebo s tím provedou něco špatného, co dá i IT technikovi mužského pohlaví práci opravit.

Z vlastní zkušenosti vám i bez studia Buddhismu, že se dá tou meditací a soustředěním duševní potenciál rozvinout, pokud na to má hodně volného času, téměř žádné povinnosti a  možnost se vzdělávat v co nejvíce oborech. Můžete tak v sobě objevit skryté talenty i na tvůrčí uměleckou činnost, které můžete rozvíjet a zkoušet uplatnit. Teoretické vědomosti v oblasti vědy a techniky jsou dostačující i oproti lidem, kteří třeba ten Robinhelp pro mne dělají. Rozdíl je jen v tom, že oni těch teopretických znalostí více využívají i prakticky, protože je neomezují peníze a pebněžní ejkonomika.  Díky tomu je mimo jiné máme tady.

Robinhelp má ukázat, že jsme schopni se od nich naučit správně se k sobě chovat a soužití se ženou, která se podobá těm  autorům, nebo spíše autorkám Robinhelpu alspoň vzhledově, za což je odměňována bodovým hodnocením, které pak lze vyměnit postuzpně za životní úroveň těch lidí, kteří nás to skrze mne učí. Vedle toho ta organizace +PCA Praha takto hodlá pomáhat ostatním osamělým zdravotbně postiženým mužům, což pak analogicky jde i obráceně. Tato organizace je součástí organizace +BATRADIS , která se stará o technologie a skrze mne Vás seznamuje s věšdou a technikou a celé to vede k vašemu zdokonaklení.


Proč tohle všechno chybělo v tom článku o odhaslení marjketingu u projektu Robinhelp? To tam chybí proto, že všerchbny věci, které dávám na blog projektu +Robinhelp , stránky +PCA Praha na sociálních sítích a příslušné weby, to všechno je výsledkem pracovních porad týmu Robinhelp. Mimo tyto porady se o rtom bavím s kamarády v hodpodě, z nichž je do všeho zasvěcen pořádně jenom jeden, se kterým jsem tyto věci řešil po takové poradě a napsal jsem to večer, až když jsem přišel z hiospody. Je docela zázrak, že jsem asi po 4 pivech napsal aspoň to, co je na http://robinhelp.blogspot.cz/2015/02/odhalenin-marjetingu-u-projektu.html. Dostal jsem navíc hlad, tak to doplňuji tímto článkem, kde to rozebírám ne z pohledu společnosti +PCA Praha jako zaměšstnanec, který to dostal za úkol napsat, ale jako já sám osobně.

Můj pohled je tajkový, že celý tento marketing je nouzové řešení. Ideální by bylo, abych narazil na ženu, která by byla hodná. laskavá, vzdělaná, nebyla by vychytralá pero sebe a byla by ochotná mne doplnit v životě o vše, co já neumím. Takový nikdo není, pokud není mentálně retardovaný, duševně nemocný, nebo pokud to není vůl, neboi-li v případě ženy kráva. Krávu bych nechtěl. Musíme brát to, co je a postarat se o to, aby se té ženě vyplatilo nebýt pro sebe vychytralá, být laskavá, hidná a ochotná se o mne starat tak dlouho, jak jí to bude byvit, nebo za jak dlouho jí to poleze krkem. Proto by mí přátelé třeba z hospody, které půjde do toho zasvětit, aniž by si kvůli tomu ze mně dělali legraci , měli fungovat jako tzv.Externí spolupracovníci, které bych vedl já jako pracovní tým. Moc to nejde i u toho kamaráda Martina, který se sice o tom baví, ale na úplně jiné úrovni, než by bylo potřeba. Můj původní záměr středečního posezení u piva měl probíhat na úrovni managementu, marketingu, jestli máme z toho Batradisu dobrý knowhow, jestli jeho nový mobil zvládne kamcelářskou administrativní spolupráci přes OneDrive,k když jde o Nokii Lumia 530, která stojí za starou bačkoru, ale jako Windows Phone pro začátečníky, nebo lidi co nemají na nic lepšího to půjde. V hospodě bez WiFi jsem ochoten ho připojit přes svůj telefon, ale nemám se spoluprácí s ním dobrou zkušenost. Třeba se to podá.

Půjde-li všechno jak má, bude možné vše předvést k dokázání skutečnosti, že i včetně nošení na zádech to půjde. Bohužel jsem se k potřebnému vybavení dostal opozdě a jsa upoután k matce po mrtvici jsem nemohl pro kamarádku, cvypadající tak, aby to mohla dokázat kvůli tomu předvedení nikam daleko, takže z toho byla mrzutost. Vyprávěné důlazy nestačí. Všechny byly dobré a ne vždy byla ta dotyčná žena vyšší než 175 cm. Dvě ženy, z nichž u jkedné je záznam děravý, v evidenci máme. Kdyby tehdy byla ta možnost, nevím, které video by bylo nejlepší. Všechny tři případy by byly koukatelné. Nejlepší  by asi byl první případ, kdy jsem se s nějakou ženou setjkal díky napsání článku o svém kontaktu s mimozemšťany na stránky klubu příznivců UFO, Internet byl u nás v počátcích, každého všechno zajímalo a byl čas se i sejít a i takovouto věc zkusit.

Pokud bych to chtěl hiodnotit nejen podle vzhledu nějaké té ženy, velice dobrý a kompletní ve smyslu záznamu byl druhý případ, kdy také ve smyslu ženského půvabu by bylo na co koukat, ale i pořes výšku pod 170 cm bych pokládal svezení na zádech za přrkvapivě dobré a kupodivu i bezoečné. To byla jamarádka, která mne kdysi doučovala matematiku a já si vzpoměl, že se občas vytahovala že je dost silná. Tak jsem to zkusil a bylo by fajn, kdyby mne zas někdy ta Jana vzala na koně, nejlépe před kamerou.

Třetím případem bez záznamu a jen z legrace byla moje bývalá žena. Tady už  to odpovídalo mým představám i po strámnce intelektu a kdyby nechtěla děti, mohl jsem s ní být dodnes. Do jaké míry by bývalo předvedení testu branné zdatnosti nošením na zádech koukatelné nevím, ale z rejklamních důvodů bych to použil asi tehdy, kdyby nic jiného nebylo. Pro komertční účel Táňa vypadala pooněkud usedkle a úřednicky a vůbec můj první dojem i tady bez tohoto záměru byl takový, že se moje matka baví s nějakou sociální úřednicí, nebo paní učitelkou, což dokrweslocval jemný tichý soopránewk a spisovné vyjadřování. Bylo to skvělé i  v posteli a co se týká jak mne Tíňa zkusila nosit na zádech, šlo by jí to možná lépe, kdyby se přitom nesmála. Vzít mne na koně se jí podařilo dobře, ale díky vysilování se smíchem jse na ní sedwel jako vosa na bonbónu, protože jsem měl pocit že spadnu, což se nestalo.

Toto jsem probíral už na začátku toho pojednání o odhalení marketingu, takže záleží na Vás, jestli to k něčemu povede. Pro moje soužití se ženou nebude to nošení tak důležité, ale dokud máma žije a pokud spadne s postele, nebo uopadne, je tro důležité kritérium, aby jí nějaká moje družka mohla s té podlahy zvednout a postavit na nohy, nebo mámu dostat na postel nebo do křesla tak, aby si máma sedla a postaví se už sama. Drobné ženy jsou hezčí než ty velké a urostlé, ale bohužel musíme koukat i na praktičnost pro takovouto situaci.

V tomto ohledu nám tam chybí zmínka o tom, že policie může chybět něškde jinde a záchranáři vozí automaticky do nemocnice za 100 Kč, které musíme mít kdykoli po ruce. Tady u toho si prsvidla určíme my.

pondělí 29. září 2014

Osobní komentář a vzpomínka na japonské přátele

Na svůj googlovský blog skoro nikdy nepíši, ale jelikož si na blogu projektu +Robinhelp newcgci komentovat vlastní články, prortože jde o jednu z věcí, kterou sopravuji, píši to sem jako doplněk ke článku o právě probíhající návětěvě z Japonska. Ve článku Naše vzácná návštěvqa z Japonska spousta věcí chybí, ale to nejpodstatnější tam je.  Rád bych se na to podíval z poněkud osobnější stránky, takže to mám u sebe:

Slečnu Mičiko Suzuki znám dlouho, prorože mám kamaráda, který se kamarádí s jejím otcem, kterého máme v tom článku také představeného. Může se jednat o propagandu, ale avych dosáhl svého, hodlám o tom napsat svůj pohled na věc. Jezdí k nám páry ze zahraničí, vyrobené projektem +Robinhelp minimálně po dvou letech vzniku ukázat, že to funguje, což možná i po delší době udělala ta Mičiko se svým druhem, který se jmenuje Jasuhirio Nakamoto. I když Mičiko umí trochu česky, z čehož má občas legraci, vžýdycky jsme spolu mluvili spíše anglicky. Protože jsem se kdysi učil dokonce i japonsky, snažil jsem se teď si na nějaká ta slovíčka a fráze vzpomenout. Moc toho není, ale naše přátele (Mičiko s Jasuhirem) to velice potěšilo.  Ono se moc nepočítá s tím, že by se Ecropan, nebo Američan naučil japonsky aspoň natoloik, aby mohl něco púochválit, nebo aspoň pozdravit, podškovat a tak.

Mimo setkání s japonským párem, který vznikl vyzkoušením projektu +Robinhelp, jsem zažil něco podobného v New-Yorku při návěštěvě jhaponské restaurace, kde jsem pochválil jídlo japonsky. Personál z toho byl tak vedle, že se nám klaněli a během toho nás vyperovodili ven.

Jesrtli mne Mičiko unese na zádech mám zjištěno už dávno. Nejen na naší cestěš s baším Robinhelpem do Japonska, ale i někdy před tím. V pátek na diskotíéce mne když jsem si s ní zatančil, vzala na koně také, ale navíc jeěště byly nějaké intimní důvěrnosti díky překvapení z toho že jsem si nějaké věci z té Japonščtinyx pamatoval správně a dokonce i na orální uspokonení mne v mezeře mezi dvěma hudebními bloky  na toaletě jí stačily dvě piva. Japonci alkohol moc nesnesou. Funguje na ně rychleji než na nás, i když to byla desítka. Jasuhiro Nakamoto může být v tomto ohledu velice spokojený.

Když už o něm hovořím, tak je to člověk, který velmi málo mluví a než odpoví na něco, když se ho někdo na něco zeptá, chvíli to trvá. Občas se mi to stává také, ale daleko méně, než jemu. Jasuhiro Nakamoto vypadá jako že pořád nad něčím přemýšlí, hraje na housle, klavír, flétnu a trumpetu, rozumí počítačům a jako každý Japonec se zabývá také robotikou. Od Mičiko vím, že s ním byla na pár soutěžích konstruktérů robotů, takže se mohli seznámit i normálně, nebo se jenom kamarádit, protože kdyby byl Jasuhiro váce komunikativní, většinu těchto soutěží by vyhrál.

Oba jsou fajn a zatím jim to vychází.

R.H.

pátek 31. ledna 2014

Co dělám na YouTube

Tento blog moc nepoužívám, kromě případů, že chci něco zviditelnit, nebo zpžehlednit, což je případ různých věcí, které nyní dělám na YouTube, kde jsem udělal na svojí hudbu speciální kanál, který vzbnikl z GooglePlusové stránky +Hudba Robina Hronka - RHMUSIC.ORG , ze které si vzal ikonu a je na https://www.youtube.com/channel/UC4BD_bC4cYmK89Jl1-mZQzg . Dneska jsem tomu dal konečnou podobu a asi časem budou mít klanály stránky věcí, které potřebuji jako je na příklad +PCA Praha a možná že i +BATRADIS . U sebe na YouTube a Google+ě jsem se s tímto nápadem svěřoval pomocí hangoutu, který je na http://www.youtube.com/watch?v=h5TS7D0X3QU.

Cílem je jednak objevování dalších možností služeb Googlu a učení se spravovat váve kanálů na YouTube z toho důvodu, že je můj kanál směsicí vžšeho možného, což může být nepřehledné. Některé věci se také nedaří úplně rychle udělat, protože  Vám chci prostřednictvím videa co nejdříve třeba ten nový kanál ukázat, nebo ukázat na videu, jak se vyznat  na stránkích různých  služeb na sdílení hudby, jak se k mojí hudbě dostat, aby se vytvořila nějaká fanouškovská komunita i České republice. Kvantita obsahu je tedy na úkor kivality videa. Je to surové, někdy roztřesené video z mobilu, což stačí, ale mimo rychlé nápady, co ukázat si dám větší pozor a vytáhnu pořádnou kameru.

Hangoutu občas není rozumět, i když se jej nikdo nezúčastnil, takže nevím, jak se naučím dělat Hangouty, nicméně je asi budu muset dělat v prohlížeči Mozila FireFox, protože v Google Chromu zloví na YouTube nejen přehrávání, ale i přímé nahrávání videa včetně hangoutů.  Vzhledem k tomu není asi všemu rozumět, ale říkám tam hlavně že výše uvedené stránky možná dostanou kanály, aby šlo třídit nahraná videa do  seznamů lépe, než když je vše na jednom kanále.

Mluvím tam také o tom, že některá videa, která na příklad radí jak administrativně spolupracovat na projektu  +Robinhelp nejsou moc srozumitelná z toho důvodu, že byla natáčena pomocí programu na natáčení děje na obrazovce, k čemuž jde nahrát mluvený komentář. Program Fraps to nebyl, byl to trial nějakého ScreenRecorderu, ale můj počítač to nezvládal, tak to moc dobře nevyšlo.

To je asi tak vše.

R.H.